Omicron Gama 1500L HF 2617

10 - 150 A

• , zakoupeno v svarecikukla.cz

• Ano jsem spokojený !
  • , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Zatím jsem zkoušel jen svařování MMA (obalovaná elektroda). Bez problémů zapaluje oblouk, drží hoření oblouku na to, že jsem nikdy předtím vůbec nesvařoval tak hned po druhé elektrodě mi už bez problémů šlo materiál provařovat jak se má a kusy svařeného železa pěkně držely.
    První elektodu jsem zlikvidoval, že to nebylo provařené, ale rychle jsem přišel na to jak to správně dělat a svářečka díky své elektonice mi v tom pomáhala vzhledem k tomu, že v ruce zatím cit na to nemám vyvinutý (protože jak jsem už zmínil nikdy předtím jsem MMA svářečku v ruce nedržel).
    Zkoušel jsem svařování elektrodou 2.5 a 3.2 a obojí bez problémů.

• , zakoupeno v Profisvářečky

• jednoduchost nastavení, ovládání,
    • skvělé parametry ...

neobsahuje připojovací protikusy konektorů pro hořák (el. konektor, šroubení pro Argon hadičku (12x1 mm) - musí se shánět v Omicronu => komplikace při použití vlastního nekompatibilního hořáku ...

7 kg
Rozsah svařovacího proudu
10 - 150 A

GAMA 1500L HF je profesionální svářecí invertor vybavený funkcemi MMA / DC TIG. Metoda MMA (obalená elektroda), TIG s bezdotykovým HF startem (sváření v ochranné atmosféře netavící se wolframovou elektrodou).

Stroj GAMA 1500L HF má díky svým vlastnostem široké spektrum využití: kovovýroba, strojní a ocelářský průmysl, zámečnictví, kovářství, stavebnictví, údržba a domácí dílny.

Pro metodu MMA je vybaven elektronickými funkcemi:

HOT START = pro snadnější zapálení obalené elektrody

ANTISTICK = zabraňuje přilepení obalené elektrody

ARC FORCE = stabilizace elektrického oblouku

SOFT START = pomáhá proti vypadávání jističů a propalování slabých materiálů při startu postupným nabíháním proudu

V.R.D. = bezpečné napětí v klidovém stavu (15V)

Pro metodu TIG je vybaven elektronickými funkcemi:

HF bezdotykové zapálení svářecího oblouku

Předfuk plynu = nastavení předfuku plynu

Náběh proudu = nastavení náběhu proudu

Nastavení svářecího proudu I1

Nastavení svářecího proudu I2

BILEVEL = přepínání mezi dvěma špičkovými proudy I1/I2

DOWN SLOPE = doba doběhu svařovacího proudu

Koncový proud = nastavení koncového proudu

Dofuk plynu = nastavení dofuku plynu

DC TIG PULSE = možnost svařování materiálu s pulsem

• napájecí napětí: 1x230V
  • proudový rozsah: 10A-150A
  • proudový rozsah: 345X145X225
  • hmotnost: 7 kg

Zatěžovatel MMA - měřeno při 40°C: 35% - 150A - 26V 60% - 120A - 24,8V 100% - 100A - 24V

Zatěžovatel TIG - měřeno při 40°C: 35% - 150A - 16V 60% - 120A - 14,8V 100% - 100A - 14V

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka110 Kč100 % • 595 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v svarecikukla.cz

• Ano jsem spokojený !
  • , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Zkoušel jsem svařování elektrodou 2.5 a 3.2 a obojí bez problémů.

• , zakoupeno v Profisvářečky

• jednoduchost nastavení, ovládání,
    • skvělé parametry ...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka110 Kč100 % • 595 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

zatím si na něj zvykám a zkouším novinky proti staré verzi

• Kvalitní invertor
  • , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Má to Super funkce. Doporučuji.

Kvalitní svar, doporucuji

Dobrá kvalita.

• , zakoupeno v SVARTOP CZ

teprve testuji co umí zatím velice spokojen

• Malá ale dostatečně výkonná svářečka na doma domácí dílnu ale i do provozu .Zpracovaní je na dobré úrovni.Elektodou vaří pěkně možnost nastavení hot start .Používám ji ale primárně na tig a vše funguje jak má hf zapalování je super a šlape dobře.
    • Zatím jsem nic nenašel co by mi vadilo.

Za málo peněz hodně muziky. Servis má omicron výbornej rychle reagují takže se není třeba bát v případě reklamace či sehnání náhradních dílů.