Sharks Super power IGBT 190A

6 kg
Třída izolace
F

• , zakoupeno v Sharks-shop.cz

• Pro amatéry jako jsem já ideální , svařuje jak bazické tak rutilové.

Svářečka svařuje jak bazické tak rutilové chytá a drží oblouk bez problémů
    a to jsem amatér.

• , zakoupeno v Sharks-shop.cz

• Perfektně chytá oblouk i z vlhkýma elektrodama, výborně oblouk drží a celková spokojenost. Měl jsem možnost pár svářeček vyzkoušet, vždycky jsem vracel ale tato je perfektní! Zkoušel jsem i na 190 ampér a luxus! Skvělé nastavení svařovacího proudu po jednotkách. Opravdu mohu doporučit!
  • , zakoupeno v maxtechnika.cz

• Pohodová cena. A na běžné použití okolo domu je velice dobrá.

Max. svářecí proud
190 A
Typ svářečky
invertorové
6 kg
Třída izolace
F

Svářecí invertor Sharks Super power IGBT 190A (SHK516) jedná se o druhý model řady s funkcí SUPER POWER. Běžný svařovací proud je v rozmezí 20-140A. Při použití funkce SUPER POWER, lze svařovací proud navýšit až na 190 A. Tato funkce slouží při potřebě krátkodobého maximálního výkonu. Svářecí invertor je vybaven funkcemi ARC FORCE - Funkce, která pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování. ANTI STICK - Pokud dojde k přilepení elektrody, funkce zajistí skokové snížení svářecího proudu. Elektroda zchladne a lze ji pak snadno odtrhnout. HOT START - usnadňuje zapálení oblouku tím, že přechodně zvýší zapalovací proud o 30%.

• , zakoupeno v Sharks-shop.cz

• Pro amatéry jako jsem já ideální , svařuje jak bazické tak rutilové.

Svářečka svařuje jak bazické tak rutilové chytá a drží oblouk bez problémů
    a to jsem amatér.

• , zakoupeno v maxtechnika.cz

• Pohodová cena. A na běžné použití okolo domu je velice dobrá.
  • , zakoupeno v TIPNET.CZ

• dělá přesně to k čemu je určen
  • , zakoupeno v TIPNET.CZ

• zatím jsem se svářečkou nepracoval
    • -